آیفون تصویری سوزوکی

  1. خانه
  2. build
  3. آیفون تصویری سوزوکی

معرفی شرکت سوزوکی :

سوزوکی

یکی از بهترین برند های آیفون تصویری مشابه با آیفون تصویری COMMAX ، آیفون تصویری سوزوکی بوده که تمام قطعات آن کره ای و دوربین آن CCD SONY ژاپن می باشد .

آیفون تصویری سوزوکی برندی معروف در زمینه آیفون های تصویری در ایران است. بر خلاف تفکر مردم این آیفون تصویری در ایران تولید شده و برندی سنگاپوری می باشد. تعمیرات تخصصی آیفون های تصویری سوزوکی suzuki مبحث داغ این نوشته می باشد. پس با ما همراه باشید تا تمامی خرابی های یک آیفون تصویری سوزوکی را بررسی نماییم.

تعمیرات آیفون تصویری با برند سوزوکی suzuki به طور کلی به سه بخش تقسیم می گردد.

تعمیرات مانیتور داخلی واحدها
تعمیرات مربوط به کابل کشی
تعمیرات مربوط به پنل بیرونی
تعمیرات آیفون تصویری سوزوکی suzuki ( مانیتور داخلی واحدها )
مانیتور داخلی واحدها بیشترین استفاده و کارایی را دارد و در صورت خراب شدن مانیتور داخلی واحدها توجه داشته باشید که فقط همان واحد معیوب شده و به دیگر واحدها مربوط نمیگردد. (بر خلاف آیفون هایی مانند تکنما که خرابی یک واحد به واحدهای دیگر منتقل میگردد)

مانیتور داخلی آیفون های سوزوکی suzuki دارای سه بخش کلی می باشد و بسیار مشابه آیفون های تصویری کوماکس و سیماران است ازین رو شما عزیزان می توانید جهت بررسی دقیق تر از تعمیرات آیفون کوماکس و سیماران نیز استفاده نمایید.

تعمیرات برد اصلی
تعمیرات برد تغذیه
تعمیرات برد تصویر
برد اصلی در تعمیر آیفون های تصویری سوزوکی suzuki
برد اصلی یا برد صدا در آیفون تصویری سوزوکی دقیقا همان برد استفاده شده در آیفون تصویری سیماران و کوماکس است و جهت تعمیرات تخصصی می توانید از آنها نیز استفاده نمایید.

سامانه آنلاین تعمیرات آیفون تصویری در تهران 


شمال 
تهران 22980355

غرب تهران 44080680

شرق و جنوب تهران 77133071

https://ffkaran.ir/

تعمیر آیفون تصویری را آنلاین ثبت کنید!

ثبت سفارش آنلاین اعزام سرویسکار

فهرست