آلـدو

  1. خانه
  2. build
  3. آلـدو

آلدو

موسس کارخانه آلدو کار خود را ابتدا و از مغازه ای کوچک در پاساژ 110 در ابتدای لاله زار جنوبی شروع کرد.نحوه فعالیت او در ابتدا فروش آیفون تصویری آیفونهای تصویری بالاخص کوماکس بود.او پس از مدتی به فکر وارد کردن مدلهای خاص و الصاق برند خود و سپس عرضه جکهای الکترومکانیکی افتاد که در این کار بسیار موفق عمل نمود.سپس با بسط فعالیت خود کارخانه ای در سمت منطقه سیاه سنگ که در حال حاضر به خرمدشت معروف است را تاسیس نمودو نام تجاری آلدو را که مخفف نام و نام خانوادگی خود است را برای محصولات خود برگزید.
محصولات آیفون شرکت آلدو:
شرکت آلدو در زمینه طراحی و تولید انواع آیفون های تصویری و صوتی،جکهای الکترومکانیکی پارکینگی،سیستمهای ارتباط داخلی،تولید قفل و ترانس دربازکن فعالیت مستمر و مفید دارد که به شرح و توضیح آن میپردازیم.
آیفونهای تصویری،:
شرکت آلدو در سه برند متفاوت به طراحی و تولید انواع آیفونهای تصویری میپردازد برند الدو.برند سوزوکی.و برند کوماکس
در ابتدا از برند کوماکس شروع میکنیم که به علت قوانین کپی و فعالیت تجاری و در راستای درخواست مشتریان جهت استفاده از نام کوماکس این شرکت در بعضی از محصولات آلدو خود برچسب کوماکس را الصاق کرده و تحویل متقاضیان میدهد ،پس در حقیقت محصولات کوماکس این کارخانه همان آلدو هستند که با برندی دیگه عرضه میشود .شرکت بر روی چهار محصول خود که دوتای آن چهار و دو مدل هفت اینچ هستند این کار را انجام میدهد.
اما در مورد نام تجاری آلدو و سوزوکی محصولات گسترده تر و متنوع تر هستند.در مانیتورها مدلهای 414 و70که هردو دارای حافظه جانبی هم میباشند دارای فروش و محبوبیت زیادی هستند و در پنل ها مدل یوسی با ظاهری شکیل و قابلیتهای فراوان دارای فروش بالایی میباشند

کیفیت قطعات محصولات شرکت آلدو :

ابتدا از پانل های درب ورودی آیفون تصویری شروع میکنیم که میتوان آن را به سه بخش ساده،یوسی،و کدینگ تقسیم کرد.
پانلهای ساده :از لحاظ ظاهری به مانند نسل اول پنلهای کوماکس بوده که دوربین آیفون در قسمت بالای پنل و عمدتا از دوربین با کیفیت سونی استفاده شده است.در قسمت میانی صفحه برد پنل با قابلیت تنظیم صدا میکروفن و بلندگو وجود دارد و در سمت پایین پنل شاسی میکروسوییچ ضربه ای ایراد قبلی آیفونهای قدیمی مبنی بر گیر کردن شاسی به مرور زمان را برطرف کرده است.
پنلهای یوسی:این صفحات دارای طرحی هیجان انگیز و زیباتری نسبت به مدلهای قدیم پنلها میباشند.طراحی آنها شبیه صفحات جدید شرکت کوماکس و با کمی تغییرات میباشد.
صفحه شیشه ای گرد و آبی موجود بر روی دوربن صفحه زیبائی خاصی به پنل بخشیده است.زیر دوربین قطعه ای به نام Rfid اضافه گردیده است که کار آن باز کردن درب ورودی بوسیله کارت یا تگ میباشد .این قطعه مثل یک کلید عمل کرده و با نزدیک کردن کارت به روی پنل باعث وصل شده کنتاکت باز درب ورودی میگردد.
در قسمت میانی برد پنل قرار دارد که با پنلهای قدیمی تفاوت های عمده ای دارد و در دو نوع با سوییچر و بدون سوییچر تعریف گردیده است.
مدل سوییچر دار از هر واحد یک سیم چهار تایی مستقیم به پانل وصل میشود و به پشت هر سوییچر میرودولی در مورد پنلهای بدون سوییچر چهار سیم به صورت مشترک برای هر واحد وصل شده و سیم زنگ از قسمت های ترمینال زنگ در هر طبقه و به پین مربوط به زنگ هر مانیتورمتصل میگردد

سیستم‌های کدینگ آلدو

اصولا آیفون های تصویری به دو نوع ساده و کدینگ تقسیم بندی میشود.در نوع سیستم کدینگ مراجعه کننده با وارد کردن کد شماره مخصوص هر واحد و فشار دادن دکمه زنگ میتواند با مانیتور واحدها ارتباط برقرار کند.
در سیستمهای کوماکس کره ای مدل مانیتورها با گوشیهای ساده به کلی فرق میکرد یعنی مانیتورهای ساده قابلیت نصب بر روی سیستم کدینگ را نداشت و بالعکس.
بعد از این موضوع که مشکلاتی را برای مصرف کننده جهت عدم تنوع و کارآیی در انتخاب گوشی های مورد نظر ایجاد کرده بود برخی از شرکتها تصمیم گرفتند که سیستم کدینگ خود را طراحی و روانه بازار کنند که یکی از آنها شرکت آلدو بود.
شرکت آلدو از ابتدا پنلهایی طراحی کرد که با هر مدل گوشی چهار سیم موجود همخوانی داشته باشد و تنوع کامل در انتخاب مانیتورها برای مشتری وجود داشته باشد.
نسل اول پنلهای کدینگ شرکت الدو ظاهری بسیار ساده و کاربردی داشت.دوربین رنگی موجود در پنل و صفحه کوچک دیجیتالی چهار عددی با شاسی شماره گیر شبیه ماشین حساب در پایین بدنه از نکات بارز این ایفون ها بود.قبل از توضیح کامل راجب سیستم های کدینگ ابتدا باید کمی توضیح بدهیم که آنها چگونه کار میکنند.
پنل .دکودر.منبع تغذیه.مانیتور از اجزای اصلی سیستم های کدینگ هستند که با مقایسه با پنلهای ساده فقط دکودر به جای سوییچر اضافه گردیده است.
دکودر چیست؟ارتباط بین مانیتور و پنل بوسیله دکودر برقرار میشود .شما وقتی کد مورد نظر بر روی پنل را فشار میدهید فرمانی به دکودر و رله واحد صادر میشود و سبب اتصال پین یک و دو مانیتور و به صدا درآوردن زنگ داخل واحد میکند

https://ffkaran.ir/

سامانه آنلاین تعمیرات آیفون تصویری در تهران 


شمال 
تهران 22980355

غرب تهران 44080680

شرق و جنوب تهران 77133071

https://ffkaran.ir/

تعمیر آیفون تصویری را آنلاین ثبت کنید!

ثبت سفارش آنلاین اعزام سرویسکار

فهرست